Strona główna » O nas

O nasPolishFolkArt.com to najstarszy folklowy polski sklep internetowy.
 
Na początku obecnego wieku pojawił się pomysł stworzenia witryny prezentującej i oferującej wyroby rękodzieła artystycznego wykonanych przez artystów tworzących na terenie Ziemi Łowickiej. Region łowicki jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce i na świecie. Kolorowe wycinanki łowickie, charakterystyczne stroje ludowe to wizytówka nie tylko tego regionu ale naszego kraju.
Obecnie prowadzimy głównie sprzedaż wycinanek łowickich wykonywanych z kolorowych papierów. Mimo, że historia tych oryginalnych dzieł sztuki sięga połowy XIX wieku to zainteresowanie sztuką wycinankarstwa wciąż nie maleje.

Przejdź do strony głównej

Informacja o terminie wykonania

Informujemy, że obecnie termin wykonania wycinanek wynosi ok. 4 tygodnie. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy Szanownych Klientów o cierpliwość :)
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Obowiązek informacyjny: Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz naszą Politykę prywatności. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności. Ta witryna korzysta z ciasteczek - plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce cookies.
Rozumiem, zamknij informację.